TefNET v1.5
© Astiret, s.r.o.
2012-2019
TOP

Prihlásenie

TefSEC login/email:


Heslo:

zabudnuté heslo...

Registrovať Zatvoriť
Prihlásiť
Masáže dojčiat Hocus & Lotus Prednášky
Vzdelávanie Veda a výskum Kalendár


O nás
Havava prináša nové a vedecky overené postupy a metódy pre rozvoj detí v ranom až staršom školskom veku ako aj nové poznatky a informácie ohľadom vzdelávania a výchovy detí a komunikácie vo vzťahoch.
Vychádzame z psychologických a neurolingivstických poznatkov a najnovších výskumov. Spolupracujeme s domácimi a zahraničnými univerzitami (Univerzita Komenského, Katedra psychológie a patopsychológie, Univerzita La Sapiezna Roma - Faculta di Medicina e Psychologia, Universita Edinburgh - Bilingualism Matters, Universita v Iasi) a inšpirujeme sa výskumom viacerých excelentných vedeckých inštitúcií (Max Plank Institút v Nemecku, I-LABS v USA). V oblasti partnerskej a párovej komunikácie spolupracujeme s Denisou a Richarcom z Prahy a inšpirujeme sa pozitívnou psychológiou, tranzakčnou analýzou (Berne), procesorientovanou psychológiou (Verný), rodinnými konšteláciami (Hellinger), ale aj analýzou rozprávok (Hans Jolasheck) a psychológmi ako David Deida.

Spolupracujeme na výskume v oblasti raného cudzojazyčného rozvoja detí a na výskume zameranom na efektivitu vzdelávania detí, neverbálnu komunikáciu a osobnosť učiteľov.
Naše výsledky publikujeme na medzinárodných konferenciách alebo v rôznych časopisoch.

Prednášajúca a lektor detí Mgr. Zlatica Jursová Zacharová, PhD.

Príďte sa k nám pozrieť:id='fdiv1'>
Masáže dojčiat
Hocus & Lotus
Prednášky
Vzdelávanie
Veda a výskum
id='fdiv2'>
Kontaktujte Nás
HAVAVA, s.r.o.
Starorímska 4
851 10, Bratislava-Rusovce
+421 903 373 945
info@havava.eu
id='fdiv3'>
Prihlásiť do Newslettra
Obchodné podmienky
Kalendár aktivít
Náš blog
O nás